Moderní látky pro další šití

Potřebujete novou sedačku, gauč či křeslo, ale nemáte dostatek financí? Není třeba hned kupovat nový nábytek, pokud jste manuálně zruční a raději si spoustu věcí doma děláte sami, pak si sedačku, gauč či křeslo potahněte sami. Stačí Vám k tomu jen si vybrat ty správné.

A jaký druh zvolit? Podívejte se do našeho internetového obchodu. Můžete si zde vybírat potahové látky různých materiálů, s různými motivy a barvami. Nabízíme Vám velmi kvalitní za příznivé ceny. A pokud se necítíte natolik zruční, abyste sami dokázali potahnout sedačku, využijte jako přehozy. Uvidíte, jak jednoduchý použitím (přehozu) můžete zcela změnit vzhled Vaší sedačky či křesla, budou vypadat jako nové a působit moderním dojmem. Váš staronový kus nábytku, na který jste použili potahové látky , se rázem může stát dominantním prvkem Vašeho interiéru.

Ze starého nové

Změna je život, udělejte si radost a vyberte si ty pravé pro Váš interiér. Kontaktujte nás na našich webových stránkách a my Vám rádi poradíme a jestli budete chtít, tak Vám i ušijeme.

Moderní látky pro další šití
4 (80%)1